Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez, talán idegbecs...

Mitől lehet ez, talán idegbecsípődés?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár közepén volt olyan problémám, hogy a jobb kezemen a kisujjam egy pár nap alatt elkezdett zsibbadni. Pontosabban leírva nem lehetett érezni a zsibbadást, de ha valamihez hozzáértem az ujjammal erősebben, akkor érezni lehetett a bizsergést illetve nem érzékelte a nyomást olyan erősen az ujjam. Ez így volt hetekig-hónapokig, nem akartam egyik orvostól a másikig szaladgálni vele, aztán az lett a vége hogy szép lassan megszoktam, majd idén április-május táján vettem észre, hogy hoppá, nekem volt ilyen zsibbadásos gondom és már nincs. Idáig tökéletes volt, viszont úgy néz ki hogy most megint kezdődik.


Vajon mi lehet? Talán idegbecsípődés?



2021. aug. 23. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
És a háziorvos mit mondott erre?
2021. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele orvosnál.
2021. aug. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!