Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Háziorvoshoz még mindig kell...

Háziorvoshoz még mindig kell időpontot kérni vagy már lehet menni simán is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol alapértelmezés, hogy időpontot kell kérni. Kérdezd meg tőle.
2021. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk időpontot kell kérni.
2021. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol más. Nálunk nem kell.

Az a biztos, ha felhívod.

2021. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell. Én budapesti vagyok.
2021. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne baj, ha kötelező lenne. Annál szarabb nincs, mikor az ember odaállít betegen és a még betegebbek között vár másfél órát, mert nem képesek egy retkes kockás füzetet vezetni.
2021. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már nem kell. Azonnal táppénzre kellett mennünk, mert megint nincs munka. Nem volt lehetőség időpontot kérni, aznap ki kellett íratni magunkat. Mert ha időpontot kérek, legalább 1 hét, mire tud adni, így beestem és kivártam a soromat.
2021. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Magyarul csalsz a táppénzzel utolsó?


Egyébként mennyire szomorú, hogy két véglet van ebben az országban, aki eldönti , hogy táppénzre megy és kiiratja magát... Meg hogy aki beteg nem foglalkoznak vele, meg nem írják ki, kerültem ilyen miatt életveszélybe. Pont az ilyen szimuláns, csalók miatt nem foglalkoznak azzal sem, aki meg tényleg beteg... Más meg könyörögjön, hogy írják ki betegen... Van, aki meg eldönti, mert nincs munka. Röhej ez a porfészek...

2021. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak a csaló, szimuláns jelzőket, 7-es!!! Akinek nincs időarányosan kiadható szabadsága, az táppénzre megy. Más lehetőség nincs. Fizetés nélküli szabadság nincs. Ha nincs munka, nem fognak azért fizetni, hogy ott üljünk és csak beszélgessünk. Egyébként kettő munkanapról volt szó, nem több hétről vagy hónapról. Arról nem is beszélve, hogy nem voltam betegállományban több mint tíz éve, de havonta közel százezer forintot levonnak csak járulékra, amiből másokat látnak el, nem engem. És nem én döntöttem el, hanem a főnökeim. Nekem nincs döntési jogköröm ebben a kérdésben. A "porfészek"-kel viszont egyetértek. Az, hogy a háziorvosod nem foglalkozik veled, ha tényleg van valami bajod, az szomorú, ebben az esetben másik háziorvost kell keresni.
2021. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De, ez közös táppénzcsalás, dúgozó-munkáltató-doki.

Ezért állásidőt kell fizetni. Ha a munkáltatónak 2 napi pénze sincs, akkor zárjon be örökre.

2021. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: És mi van azokkal, akiket nem hajlandó a háziorvos kiírni? Nem tudom, máshol ez hogy van, de nálunk nem kérésre megy.
2021. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!