Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyha nagyon megérzem a...

Hogyha nagyon megérzem a vércukorszintemet, akkor baj van?

Figyelt kérdés

Pl ha mondjuk 4-5 órán át nem eszek semmit, meg mondjuk akkor is csak valami "könnyűt" ettem, vagy ha sok édességet megeszek egyszerre (mondjuk 1 tábla csoki), akkor tüneteim vannak, pl fázás, homályos látás, olyan furcsán túl gyorsan mozgok, gyorsan ver a szivem, kipirul az arcom és melegem van (más tünetei vannak, ha magas vagy ha alcsony, de összekeverem, h mikor mi van)


Szóval azért kérdezem, mert teljesen érthető, hogy 1 tábla csokitól megemelkedik az ember vércukra, de ha ez ilyen tünetekkel jár valakinél, akkor baj van?


19l


2010. aug. 30. 11:46
 1/3 anonim válasza:
De mért nem eszel 2-3 óránként akkor nem lenne ilyen gondod a csokiba semmi tápanyag nincs szóval az olyan mintha folytatnád tovább az éhezésd fél órára felpörget azt jobban lemegy a vércukrod mint elötte. Amúgy minden ember szervezete máshogy reagál a táplálék megvonásra valaki 1 napig birja semmi észrevétellel mások meg 2 óra után szédülnek.
2010. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem úgy tűnik, hogy ez rendellenes. Csináltass cukorvizsgálatot!
2010. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem szoktam állandóan ezt csinálni, de ha mégis ilyen történik, mert így alakulnak a dolgok, akkor ilyen tüneteim vannak.


Köszi nektek!

2010. aug. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!