Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este óta szédülök. Mi...

Tegnap este óta szédülök. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta szédülök. Megettem a vacsorát aztán utána kezdtem el érezni azt hogy megszédülök, lefeküdtem de nem lett jobb.. mértünk egy vérnyomást. 102/70/81 et mutatott és kijelezte azt hogy szívzörej is van vagy igazabol nem tudom mi az a piktrogram amit kijelzett de az eddig nem volt ott.😀 és most meg ott van. Azért is furcsa hogy alacsony a vérnyomásom mert tegnap megittam 2 kávét meg egy energia italt és akkor ennyire alacsony???


Most is érzem ezt a szédülés szerű érzést. Nem fut velem a szoba vagy ilyesmi, egyszerűen csak bizonytalanságérzésem van.


Ugye ez nem lehet covid? Oltatlan vagyok és az is maradok de azért remélem hogy nem kaptam el valahol..


Meg nemsokára vezetnem kell, remélem addigra elmúlik.


25/n

Szilvi



2021. aug. 28. 08:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sápadt vagyok (mondjuk én mindig..) most most nagyon látványos
2021. aug. 28. 08:29
 2/13 anonim válasza:
96%
Én szednék magnéziumot és B vitamint a helyedben.
2021. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy stresszes vagy pánikos?
2021. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pánikos nem nagyon, max néha autóban. Stresszes az kb 0-24 mindig
2021. aug. 28. 10:53
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Most hogy érzed magad?
2021. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most normális valamennyire
2021. aug. 28. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet megállt a gyomrod, megtörténik, hogy picit nehezebb a kaja neki, mint amire számít, és nehezebben emészti meg, ilyenkor sok tünetet tudsz produkálni, amíg Pesten Dr Eőry Ajándoknál voltam gyakornok a Hagyományos Kínai Orvosi rendelőben, volt rá példa, hogy éjszaka hoztak be egy pácienst, erről számolt be, infúzión keresztül kapott B vitamin komplexet, és egy pici nyugtatót (nagyon pánikolt, és félt), elment haza, elaludt és reggelre tökéletes lett.
2021. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lefeküdtem kis időre. Megint szédülök :(
2021. aug. 28. 15:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy es hany kilo? Alapbetegsegek?
2021. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit es mennyit ettel ma eddig es mit es mennyit ittal? Drogok? Dohanyzas? Be vagy oltva?
2021. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!