Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a magyarázat erre?

Mi lehet a magyarázat erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 10 és 14 éves korom között nagyon nagy nehézségeim voltak az elalvással. Emiatt igencsak frusztrált voltam, amikor közeledett az este... Legtöbbször egész éjjel csak forgodtam, nem éreztem magam almosnak, es kb 4-5 óra körül tudtam csak elaludni, utána suli időben 7-kor kelés volt, de nem voltam fáradt napközben. Ez a nyári szünetben még rosszabb volt, akkor volt hogy komplett éjszakákat nyomtam végig alvás nélkül, és egyáltalán nem voltam álmos. Kb havi 1-2-szer alvajáro voltam, pakolgattam mindent a szobámban, még anyámék szobájába is átmentem hülyeségeket beszélni, egyszer ki is mentem az udvarra a kutyákat megetetni. A legijesztőbb az alvajarasban mégis az volt, hogy az emeletes ágy felső szintjén aludtam, és problemamentesen le tudtam jönni onnan.

Miért lehetett mindez? Azóta, ahogy felnőttem és elkezdtem dolgozni, 6-7 óra alatt simán kialszom magam, alig ébredek fel éjjel, a legtöbb ismerősömnél jobb alvó vagyok.


2021. aug. 30. 23:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!