Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez másnaposság vagy gyomorrontás?

Ez másnaposság vagy gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Tegnap este boroztunk egy barátommal, jó sokat. Nem olcsó tablettás bor volt,hanem minőségi. Ma viszont reggel úgy keltem,hogy nem éreztem jól magam. Már négyszer hánytam, és nagyon fázok egész nap. Nem tudom eldönteni,hogy ez gyomorrontás-e, vagy másnaposság? A barátomnak semmi baja, pedig ugyan annyit ittunk, meg nem is érzem magamon a másnapos jeleket, mint a fejfájás, zsibbadás, hasonlók. A székletem is sokkal puhább az átlagosnál.Plusz másnaposan egyszer kihányom magam és jól vagyok, most meg félóránként- óránként megyek egy hányásra. Első három alkalommal átlátszó volt, a negyediknél már sárgás. Érdekelne mások véleménye is. Köszi előre is.
2021. szept. 1. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A széklet lehet puhább mert több folyadékot fogyasztottál. Nekem a bor felnyomja a savamat (igaz nem ájulásig iszok). Sárgás azért mert már epe is jön, próbálj kekszet,pirítóst enni,ami felfogja a savat
2021. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, jobban vagy már?
2021. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, megmaradtam :p
2021. okt. 12. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!