Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne korogjon a...

Mit tegyek hogy ne korogjon a gyomrom?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy mindig korog a gyomrom főleg suliban orán amikor csend van elég gáz. Reggel mielőtt elmegyek mindig reggelizek és így nem korog kb 2-3 óráig,ha eszek szünetben akkor kibírom 1 óráig és utána újra egyfolytában korog. Az nem megoldás hogy minden szünetben eszek,mert fogyni szeretnék és amúgy sem mindig érek rá. Van erre valami megoldás?

2021. szept. 13. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Lassu felszivodasu szenhidratot egyel
2021. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%

Mintha én írtam volna:D

Iskolás koromban ugyanez volt velem is,mindig szégyeltem én is. Mindig csak ittam-ittam egész órán mert olyankor nem korgott a gyomrom. Vagy kekszet ettem:) Túl gyors az emésztésed,ez ellen nem sok mindent tudsz tenni.

2021. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha szenhidratot eszel hamarabb ehesebb leszel, mintha zsirosabbat ennel, zsirostol tovabb birod. Nem kell felni a zsirosabb tol, vannak a jo zsirok is.

Ezert is van az hogy sok szenhidratot eszik valaki, hamarabb lesz eshes es tobbszor nyul kajahoz, ezaltal tobbet eszik es hamarabb hizik, mint ha zsirosabbat enne, kesobb lesz ehes kevesebbsszer eszik. A jo zsirnal ne a szalonna utan megmaradt zsirra kell gondolni hanem pl. Avokado. Utana kell nezni!

2021. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3: pont hogy a szalonnazsírral jobban jár, mint az avokádoval meg palmazsírral meg egyeb csodákkal.

Olajos magvakat lehet még tolni, meg tejterméket, a sajtokban elég sok zsír van pl.

2021. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én amint felkelek, benyomok, fél deci házipálinkát,ha délig nem zabálok semmit, akkor sem korog a gyomrom!, még akkor sem ha Q..va éhes vagyok!
2021. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Menj egy belgyógyászati kivizsgálásra.
2023. febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!