Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a befásultság...

Mit lehet tenni a befásultság ellen?

Figyelt kérdés

Mitiválatlan vagyok és fásult.

Viszonylag több szabadidővel rendelkezem mostanában és az eddig csak tervezgetett álmaimat most mégse kezdem el megvalósítani emiatt.


Egy cikket nem tudok végigolvasni.

Olyasmi érzésem van, mintha szoronganék, vagy izgatott lennék és abban a pillanatban akarok valami mást csinálni.


Pontosan tudom, hogy ha pl. angolt beütemezve tanulnék, mikorra végeznék, de mikor elkezdem abba is hagyom, mert túl soknak érzem és még az elején vagyok, soha nem lesz vége, stb.


Nem tudom jobban leírni a problémát.


Bármilyen tanácsot, észrevételt szívesen fogadok.


2021. szept. 14. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez mint a kiégés. Lehetsz fáradt fizikailag, mentálisan, vagy egyszerre. Egy kicsit más dolgokat kell csinálni, vagy éppen semmit. Sétálni, olvasgatni, rejtvényt fejteni, pihenni, stb. Persze ezekre sem szabad ráfeszülni.
2021. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!