Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Összefügghet ezzel a durva...

Összefügghet ezzel a durva fejfájással?

Figyelt kérdés

Tegnap délután elkezdett fájni a fejem, de egész vállalható volt, nem vettem be gyógyszert. Viszont egész éjszaka hülyeségeket álmodtam, azt, hogy lázas vagyok, egyszer izzadtam, egyszer fáztam, fájt a fejem is, fájt, sajgott, nyilalltak az ízületeim, hajnali 4kor végül vettem be egy fájdalomcsillapítót, de nem vette ki teljesen a fájdalmat, csak elviselhetővé tette. Most is érzem, hogy sajog a karom, a vállam, a lapockám, mint amikor lázas valaki, de egyébként nem vagyok az.

Van a fejemen 2 seb a hajam között, anno pattanás volt, de mindig lekapartam a varat, tegnap is sikerült. Lehet, hogy elfertőződött? Az okozhat ilyet? Kolléganőim most voltak betegek, azt mondták, hogy lehet elkaptam tőlük. Vagy ennyire megviselne az időjárásváltozás? A hidegfrontra mindig is érzékeny voltam, de ilyen még nem volt velem soha, hogy ennyire megviseljen.

23/L


2021. szept. 21. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Francért kaparászol folyton..


Vírus lesz ez, vegyél ki szabit azt pihend ki.

2021. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pótcselekvés, szorongás, pedig párom is mindig rácsap a kezemre. :(
2021. szept. 21. 07:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Fenekedre kéne rácsapni.
2021. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább az őszi nátha vírust kaptad el, főleg ha munkatársaid is betegek voltak. Fejeden a kikapart sebet kend le Betadinnal és nem piszkáld tovább.
2021. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a sebtől van. Valószínűleg elkaptál valami vírust, ami bujkál benned.
2021. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hanyos virus, jelentem. :(

38,2 a lazam. Utoljara ovodas koromban volt ilyen bajom.

2021. szept. 21. 09:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!