Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt a szorító érzést?

Miért érzem ezt a szorító érzést?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa érzés a mellkasomba, hirtelen jön és olyan mintha kapkodnám a levegőt el kezdek pánikolni és reszketni és gyorsan ver a szívem, régebb is volt ilyen pánikoltam tőle nagyon, vagy ez szorongásos tünet? Mind azt hiszem szívritmuszavar
2021. okt. 16. 09:59
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
S magamba ha el döntöm, hogy nincs semmi bajom és ezeket mind az agyam csinálja , le tudom győzni?
2021. okt. 16. 11:12
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se tudtad. Keress egy pszichológust.
2021. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod legyőzni. Mért nem akarsz pszichológushoz menni? Hány éves vagy? Ha gyerek, keressen anyukád pszichológust. Ha felnőtt, keress magadnak.
2021. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2021. okt. 16. 11:32
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már évek óta szenvedsz ezzel. Dolgozol vagy tanulsz? Végig lehet gondolni, mi váltja ki a szorongást.
2021. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
A szorongásom azért van, mert sportolók és régebb is sportoltam és berögződött nekem egy olyan, hogy haltak meg sportolók hirtelen szívrohamba és el kezdtem olvasgatni neten de ez már rég így ment , és akkor amilyen tüneteket kidobott az internet , azokat be meséltem magamnak, és akkor kezdtem félni a szívrohamtól és minden ami a szívvel kapcsolatos, már ha hallok valamit a hátamon a szőr áll fel, úgy fosok a szívbetegségektől
2021. okt. 16. 11:47
 27/36 anonim ***** válasza:
De kivizsgáltak. Mit sportolsz? Azt szereted? Egyébként nem azért halnak meg, mert sportolók, hanem egy betegség miatt.
2021. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Fociztam 5 évig, és most terembe járok kondizok. Kivizsgáltak de mi van ha nem vették észre a ritmuszavart(ha van) ?
2021. okt. 16. 12:00
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon életed végéig nem nyugszol meg, mert ha 99-szer nem találnak semmit, elmész 100-adszor is, mert hátha. Az életünk nem azért van, hogy végigszorongjuk. Van egy alapszorongásod. Hogy az pont milyen kérdésben nyer megnyilvánulást, nálad például egy fel nem fedezett szívbetegség képében, az tök mindegy. A szorongást kell megszüntetni szakemberrel, és megszűnik a tünet.
2021. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
De valamiért nem hiszem el, hogy létezik ilyen, hogy fekszek az ágyba és hirtelen jön egy ilyen tünet aminek azt mondják szorongás… van ilyen? Amikor nem is szorongok s tök nyugisan fekszek és telefonozok és semmi sem jár az agyamba, ilyenkor jobban el hiszem, hogy a szívem csinálja
2021. okt. 16. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!