Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hajhullásra mit szedjek?

Hajhullásra mit szedjek?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok és nagyon zavar a hajhullás szerencsére van miből hullani, de megörülök hogy naponta 4x-5x kell porszivóznom, hajmosáskor/fésülködéskor is rengeteg hajam kijön meg úgy egyébkén is, voltam vérvételen a doktor úr szerint tökéletes labor nincs magnézium/ vas hiányom. Nem csak most ősszel, hanem egész évben hullik de most valahogy jobban annyit mondott az orvos, hogy menjek bőrgyógyászhoz+ fogorvoshoz voltam... nem találtak gondot illetve hozzá tette, hogy ősszel egyébként is hullik a haj... ezért szeretnék valami cseppet/ vitamint ami segíthet
2021. nov. 1. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szex . Iktasd ki a sok főtt sült dolgot sót cukrot . Nyers termesek sok méz tea facsart citrom , szerves nyomelemek , zöldalga ....
2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2021. nov. 1. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Varga hajcsepp!
2021. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
patikában kapható?
2021. nov. 1. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!