Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pozitív lett a Covid19 gyorste...

Pozitív lett a Covid19 gyorsteszt. Mennyi ideig kell itthon maradnom?

Figyelt kérdés

Enyhe lázam va. 37,6 fokos, köhögök, zúg a fülem és fejfájásom van még ráz a hideg.


22 éves vagyok egyetemista és akkor minimum két hétig itthon kell rohadnom bezarva??? Háziorvosom nem veszi fel a telefont mert unnepnap van ma.


Biosynex orr garat gyorsteszt lett pozitív ez 100% megbízhatóság vagy lehet nem is vagyok covidos?


2021. nov. 1. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A tesztet te csináltad magadnak?
2021. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és szédülök is. Most előbb ahogy feküdtem felültem elkezdett forogni velem a világ annyira szédültem. Meg bizonytalanabb vagyok mikor felállok ilyen gyengeségem van.
2021. nov. 1. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
10 nap az ajánlott, de ha jobban vagy akkor kimehetsz csak legyen rajtad maszk meg ne menj forgalmas helyekre. Egy hét múlva vegyél megint gyorstesztet ha az negatív akkor minden oké.
2021. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma vettem a déli pályaudvari patikában mert az ünnep nap is nyitva van! És igen én csináltam ez a kék dobozos biosynex jó mélyen beledugtam mindkét orrlyukamba és gy csináltam ahogy leírták és megjelent a két csík
2021. nov. 1. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az akkor egyértelmű. Ha háziorvosodat értesíted akkor elrendelik a hatósági karantént de gyakorlatban ott se lesz semmi másképp. Szóval kár vele vergődni. Pár napig ne mozdulj ki, utána is kerüld a frekventált időpontokat, meg a forgalmas üzleteket. Legyen maszk rajtad aztán annyi. 4-5 nap alatt túl leszel rajta. Ha meg bármi furát érzel akkor orvos vagy mentő.
2021. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!