Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy hozzam elő a fingást?...

Hogy hozzam elő a fingást? (Felgyülemlik a sok gáz!!!)

Figyelt kérdés
Ma is azon kaptam magam, hogy émelygek és fáj a hasam alja, mert szélgörcsöm van. Gyengébbre vettem az övet(kikapcsoltam) és most jött ki kicsi. De mikor már szédelgek miatta és sehogy nem jön ki, nagyon rossz. Mit lehetne tenni? (Ülőmunka de ha sétálok is ez van)
2021. nov. 3. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az étrendeden kellene változtatni elsö sorban
2021. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be ilyenkor egy Renie-t. Az mindig enyhít a tüneteken. Igen a nyomáskiegyenlítésben is
2021. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen homé vagdaltakat ettem (húsféléktől van ilyen)
2021. nov. 3. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, abban annyi nem odavaló cucc van, hogy örülhetsz, ha csak ennyi negatív hatása van.
2021. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem jobb mint mikor zsömlét ettem
2021. nov. 3. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem étkezel normálisan?
2021. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert mindig változtatok az étkezésemen és mindig kiderül, hogy az se jó? Ahány ember, annyi félét papolnak. Nagyon fárasztó. Mit egyek akkor, semmit?
2021. nov. 3. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Veszel nyers alapanyagokat és fözöl!
2021. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!