Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 56 éves vagyok.Évek óta...

56 éves vagyok.Évek óta minden ősszel szenvedek izom vagy ízület gyulladással.Tarkóm,csuklyásizom hátam(felső része)felső karom.Többi lent.Van erről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Rtg,Ct nem talált semmit.Az orvos reumára gyanakszik,és ennyi.Sem gyógyszerek,(max algoflex izom,ízület amíg a hatása tart)sem kezelés nem használ.Buta fejemmel kis pénzünkből egy nagyon drága kenőcsöt is rendeltem.Neve:15000ft motion energy 50ml.Az sem használ semmit.Érdekes,hogy mindig ősszel jön ki ez a borzalmas fájdalom.Annyira,hogy a fejemet is nehéz tartanom,leakar szakadni a hátam,vállam.Segítséget,tanácsot szívesen elfogadok.

2021. nov. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kollagén-t szedj. az jót tesz az ízületeknek. saját tapasztalat
2021. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kezelést kaptál a gyógyszereken kívül? Mert lehet,hogy valamilyen fizikoterápia segítene, gyógyfürdő, masszázs, gyógytorna. Képes vagy valamit sportolni (séta, jóga, gerinctorna, túrázás, kerékpár)? Lehet az is hasznos lenne, és pl. lecsökkenteni a húsfogyasztást.
2021. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált hasonló problémákra egy speciális, masszázzsal is egybekötött mozgásterápia. [link]

Az illető hölgy érti a dolgát, nekem pl a beszűkült mozgástartományok kezdenek tágulni, illetve a megmagyarázhatatlan eredetű fájások alábbhagyni.

2021. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet,hogy ősszel kap el minden évben ez az iszonyú fentiekben leírt fájdalom?Nem értem sajnos.
2021. nov. 4. 16:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Kollagént hol tudok beszerezni?
2021. nov. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!