Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ket napja barmit eszem vagy...

Ket napja barmit eszem vagy iszom rosszul erzem magam! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Valtozatosan eszem, igy nem gyanakodnek valami erzekenysegre... Ha eszem akkor aztverzem, hogy elnehezedik a gyomrom, osszeszorul a torkom.. Ha iszom akkor hanyingerem van.. A legrosszabb mikor random olyan erzesem van vegig az alhasamnal, mintha kessel vagnanak fel. Nagyjabol 2 hete is ilyen bajom volt, de akkor szedtem egy kemeny antibiotikumot, vizsgaim is voltak... Most csak menstrualok csutortok ota, ez a rosszulletem meg pentek ota tart. Igy kedvem sincs enni, inni, pedig csak 52 kg vagyok 170 cm es 21 eves, igy muszaj lenne enni. Probalkozzak probiotikummal vagy van esetleg jobb otletetek mitol lehet ez a borzalom?
2021. nov. 7. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem mész orvoshoz? Ha nem kapsz érdemleges választ, akkor másikhoz, vagy akár harmadikhoz!

Itt a GYIK-en felesleges ilyen kérdéseket feltenni, igen ritkán írogatnak ide orvosok. Nejem is az, ő sem használja a GYIK-et.

Okos ember, addig megy orvosokhoz, amíg nem segítenek rajta!

2021. nov. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Nejem üzeni:

Az elnehezedő gyomor, folyadéktól hányinger is sok mindentől lehet, egyik verzió a reflux betegség.

Az alhasi fájdalom meglehet másik problémától ered, de nem kizárható, hogy kapcsolat van a kettő között.

Mindenképp menj orvoshoz mielőbb!

Az antibiotikumot orvos írhatja fel, miért nem mentél vissza hozzá?

2021. nov. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!