Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este óta hányingerem...

Nonameboy45 kérdése:

Tegnap este óta hányingerem van,alig bírok enni és izzadok meg fázok felváltva. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma kétszer volt székletem,puffad az alhasam,teltségérzet van a gyomromban pedig ma alig ettem valamit és inni is csak kortyakot tudok de a gyomromnak az sem esik jól. Mit csináljak
2021. nov. 10. 21:28
 1/4 anonim válasza:
0%
Vegyél be egy kanál szódabikarbónát es öntsd le egy pohár ecetes vizzel :)
2021. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább menj el a háziorvosodhoz
2021. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek az influenza tünetei, de lehet, hogy Covid. Menj orvoshoz sztem.
2021. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szódabikarbónára nem iszunk ecetes vizet. Meg amúgy sem. Jesszus.... Azért veszed be a szódabikarbónát mert a gyomrod eleve savas közegét valamivel semlegesíteni szeretnéd. De ilyen tanácsokkal gondolom saját magad is ellátod, miközben habot hánysz és szétmegy a nyelőcsöved meg a gyomornyálkahártyád...

Kérdező már gondolom túl van a dolgon, ennyiből ez egy súlyosabb gyomorrontástól kezdve egy bakteriális fertőzésig sokminden lehet. Azzal nem nyúlsz mellé, ha csak azt fogyasztod ami jól esik. A víz fogyasztását érdemes "erőltetni", mást nem, az emésztőrendszert kímélni kell, tejtermékeket (natúr joghurt kivételével), rostos ételeket, húsokat mindenképp kerüld. Magnézium bevitel segíthet.

2021. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!