Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A keserűvíz olyan, mint a...

A keserűvíz olyan, mint a keserűsó? Tehát, ha azt iszom, akkor az - köznyelvi kifejezéssel élve "megfosat" majd?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy két napja nem volt "nagy wc-n" és emiatt kezdek aggódni. Nem csak emiatt, hanem azért is, hogy ne legyen túl fájdalmas az "esemény", amikor eljön. Egyelőre iszom rá forró vizet, 1-1 kanál olajat, de van itthon keserű-vizem is, de nem tudom merjek-e inni, tehát "fos jellegű" lesz ami kijön tőle, vagy csak extrém fájdalmas lesz a kőkemény szar. Ezt szeretném elkerülni, amennyire lehet, legyenek "kisebb darabok" inkább, fossal körülvéve, ami így nem annyira fájdalmas (régebben sikerült elérni ezt, de nagyon régen volt szorulásom utoljára, most nem tudom mi idézte elő, amikor se kakaót, se csokoládét nem nagyon ettem)

#szorulás #túllevés #keserűsvíz #rettegés ettől #félek a szívinfarktustól is
2021. nov. 29. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom milyen keserű vized van. Nekem a Mira víz éhgyomorra, 1:1 arányban higitva csapvízzel, bevált. Így nem "fosat",hanem inkább "kisegíti" a székletet. Egyben, szilárdan és nem fos formában.
2021. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.


Ferenc József fantázianevű.


Őszintén? Én csak azt szeretném ha nem fájna nagyon, és erőlködni se kelljen igazán, csak pár "másodperc" legyen maximum a fájdalmas rész és utána a szokásos "nagy megkönnyebbülés".


Régebben a forróvíz-étolaj-100%narancslé kombó segített, esetleg a "tej és utána egy pohár szesz" kombó. Csak most nem akarom 2-3 napig húzni, amíg eléggé felhígulnak a dolgok (régen így volt)


Aztán lehet, hogy túlaggódom és nem is lesz vészes, csak most valamiért még nem kell. Ami furcsa, mert máskor a napi 2-3 a standard.


Viszont a keserűvízből csak akkor merek inni, ha az tényleg hatásos és nem a rossz módon.

2021. nov. 29. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A FerencJóskát is próbáltam, az is jó lesz. :) De tényleg éhgyomorra működik.
2021. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Naaaa, ez be is vált. Itt a jó öreg megkönnyebbülés, csak az eleje volt egy kicsit "keményebb ügy", a többi már könnyebben ment. Most majd ráfaragok egy kicsit a hasmenéssel amit magamnak okoztam, de az ilyenkor külön jó is.
2021. nov. 29. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Meg bizony. Hunyadi, Ferenc Józska, Mira (glaubersós víz)... Pusztulatosak. Nálam olyan hascsikarást, gyomorfájdalmat okozott, utána meg szaladtam f0sni.
2021. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj magnéziumot enni
2022. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!