Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi néhány hónap-ban...

Az utóbbi néhány hónap-ban emésztőrendszeri problémákat tapasztalok,pl.sav túltengés a nyelőcsőben,ritkább székletürítés,bélgáz képződés növekedése. Miben kéne változtatnom a közérzet javulásához?

Figyelt kérdés
Szedek vérnyomás csökkentőt és bétablokkolót,ill.rivotrilt(2x1mg) már régóta.
2021. dec. 6. 23:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy éve estem át a covid-on.Lehetnek ezek az utóhatásai?
2021. dec. 6. 23:03
 2/2 Z válasza:

Nem hiszem, hogy a covid utóhatása, viszont ha a panaszok fennálnak sokáig, rendszeresek, akkor inkább orvoshoz fordulnék a helyedben. Én is nem sokára megyek gasztro enterológiára, gyakori savtúltengés és fájdalom a gyomorszájnál miatt (naponta kb 2x). Ezek reflux és fekély jelei is lehetnek. Nem szedek semmit, tudtommal nem voltam covidos.

Ha orvos nézi meg tud rá írni gyógyszert, itt gyakorin max tippelgetni tudnak. Nem igazán egyediek a tüneteid ahoz, hogy egyértelmű, hogy mi a baj forrása, így a közérzeted javulásában sem nagyon van ötlet.

2021. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!