Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 100%-os narancslé segit, ha...

100%-os narancslé segit, ha betegek vagyunk, vagy betegség megelözésére?

Figyelt kérdés

CSak mert ezen veszekedtünk egyik ismerősömmel.

Én azt mondom,hogy mikor beteg vagyok nem veszek be gyogyszert max lázcsillapitot és mellé nagyon sokat iszom,kb 4 liter 100%os narancslevet.

Szerintetek ?


2010. szept. 6. 06:05
 1/4 anonim válasza:

Szerintem főként itt a folyadék mennyisége dominál...amikor beteg vagy, sok folyadék kell, hiszen a szervezeted gyógyulásához elengedhetetlen. Nem mennék bele, de nem véletlen, hogy ilyenkor erőssebb szagú a vizelet.

Persze az is jó, hogy narancslét iszol, hiszen magas a C vitamin tartalma.

Gyógyszert én sem szoktam szedni amúgy, és a legtöbb ismerősömmel szemben én 3-4 nap alatt felgyógyulok mindenből. Nem tudom van e összefüggés...

2010. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Az egész világon nincs annyi narancs, ami ellátná a világot annyi narancslével, amennyit a boltban adnak. Meg még lehet venni eredeti formában is, meg lekvárban stb. Szeritned miből van az a narancs lé? Valami sűrítményből, de az már nem biztos, hogy 100% narancs.
2010. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, mint a második. Az egyetemen a közgazdaságtan tanárunk mondta ezt mindig, hogy nincs annyi narancs és juh a világon, hogy mindenhova jusson 100%-os narancslé és juhbeles virsli. Az a 100%-os, amit magadnak facsarsz ki.
2010. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag a frissen facsart narancslé segít, a többi illúzió. Volt egy műsor régebben a TV-ben, egy orvos beszélt arról, hogy a 100%-os narancslé pont olyan egészségtelen, mint a kóla. És pont annyira hízlal is. Minden más csak marketing.
2010. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!