Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata az L-arginin táplálékkiegészítővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehet-e folyamatosan szedni, Milyen adagolásban? Van-e mellékhatása?
2021. dec. 8. 15:59
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tapasztalattal nem rendelkezem de szerintem jobban jársz í Herbafulvóval. Abban benne van az L-arginin is meg a felszívódását elősegítő tucatnyi növényi kivonat.
2021. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A herbafulvo kiváló termék. Számtalan dologra jó. Összetevői valószínűleg szinergikusan hatnak. Sajnos az L-arginiból az egy napi adag csak 217 mg-ot tartalmaz.


[link]


Nekem kifejezetten a perifériás keringést kellene javítanom. Amit én szedek, az 825 mg-ot tartalmaz.


[link]


A herbafulvo alkalmazására a következő a javallat:

Vitaminok, immunerősítők, csont- és porcerősítők, ásványi anyagok, antioxidánsok, nyomelemek, illetve a méregtelenítést elősegítő szerek mind olyan dolgok, melyek jótékony hatásukkal segítenek abban, hogy fitten, fiatalosan és legfőképp egészségesebben élhessük mindennapjainkat.


A perifériás keringést azért tartom szükségesnek javítani, mert lábszárfekélyem volt. /Szerencsére cukorbetegségem nincs. 73 éves vagyok./

Egy hét után fittebb vagyok. Egy kicsit sem fáj a forgóm. Fájdalom nélkül gyaloglók hosszabb távot. Nem fáj a derekam, stb. Évek óta nem futottam, mos próbálkozom egy kicsit kocogni.


Csak azt nem tudom, hogy lehet-e folyamatosan szedni, és van-e mellékhatása?

2021. dec. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!