Szívideg lehet?

Figyelt kérdés
Mindig valamit produkál a szívem és már ettől lett ki nagyon a f*om, rettegésbe tart egyfolytába már évek óta, most is fekszek az ágyba jól el vagyok s egyszercsak így a semmiből jön valami , mindig valami más tünet van és akkor amikor megtörténik ez a dolog jár és jár az agyam, már nagyon meguntam nem tudom mit tegyek, voltam orvosnál is de sehol semmi, mindig azt mondják nincs bajom, de pokoli amiket érzek sokszor nem tudom eldönteni, hogy tényleg most a szívem csinálja ezeket nagyon durván vagy az “idegeim” de így hirtelenségből amikor nyugodt vagyok és pihenek, fekszek az ágyba, hogy csináltha az ideg ezt? Nem tudom már mit csináljak komolyan, próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy ha baj van is vele nem fog érdekelni többet, egyszer élünk… de nem tudom felfogni így, az idegek csinálják mind ezt?
2021. dec. 10. 11:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Csinálhatja*
2021. dec. 10. 11:32
 2/24 A kérdező kommentje:
Vagy szívritmuszavarom lenne? És az orvosok nem veszik észre mivel pont akkor nincs semmi bajom amikor a vizsgálat készül?
2021. dec. 10. 11:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Pszichés, vagy hipochondria...


Olyan nincs, hogy egy EKG nem mutasson ki semmit, ha valóban szervi baj van a háttérben.

2021. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomott érzelmi problémák miatt lehet ez..
2021. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ijesztő és rejtélyes szívritmuszavarom. Csináltunk egy EKG-t, ami tökéletes volt, ekkora megnyugodtam és azóta "érdekes módon" megszűnt a panasz. Magyarán pszichés volt az egész. Szerintem nálad is hasonló a helyzet.
2021. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudok én nyugodni, amig érzem ezeket a szar tüneteket… nem tudom mi lehet a megoldás, hogy ne érezzem többet
2021. dec. 10. 11:47
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Front sok só keves viz frontok stressz félelem vakcina is okozza .
2021. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beoltva
2021. dec. 10. 11:53
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Akk a vírus támadott meg :)
2021. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Leírtam az előbb is, hogy évek óta így vagyok.. most a vírusos témát rakjuk félre, mert nincs kedvem ahhoz
2021. dec. 10. 12:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!