Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt tor ram ejszaka a...

Mi miatt tor ram ejszaka a nehezlegzes?

Figyelt kérdés

Par hete tart ez az egesz, komolyan nem ertem..

Altalaban sokaig fent vagyok, mint mondjuk most is, es mindig ilyenkor elkezd kaparni a torkom, ugy erzem, hogy feszit a polomnak a nyaka, mintha fojtogatnanak.

Mikozben alszok, nem kelek fel erre.

Altalaban ha ejszaka sokaig fent vagyok, akkor kattog az agyam a nap tortenesein, a stressz stb.

De ez okozhat ilyet?

Annyira megijedek ilyenkor, teljesen lever a viz, felek, hogy megfogok fulladni, illetve begorcsol a hasam, kepes vagyok a hasmenesig is elmenni. Van, hogy ehhez tarsul egy megmagyarazhatatlan fajdalom, ami a hatamban van, esetleg neha a torkomban.

Es csak akkor tortenik, ha itthon vagyok. Ha peldaul a paromnal, akkor semmi ilyesmi :(

A csaladommal is minden rendben, jo a kapcsolatunk.

Szerintetek ilyen levego parasito kis keszulek segitene valamit?

Vagy mit kellene tennem, hogy ezek elmuljanak?😭


2021. dec. 15. 00:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amikor ez tortenik, akkor felallok, setalok egy kicsit

Probalom elterelni a figyelmem, utana jobb lesz

Lehet valamilyen tudat alatti dolog?

2021. dec. 15. 00:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy okozhatja a stressz is,velem is volt ilyen,ugyanígy éjszakánként mikor elkezdtem agyalni mindenen, aztán szép lassan elhagytam.
2021. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Párásító készülék???? Jézus Mária! Pszichiáter, uram! Pszichiáter! Pánikbetegség? Nem rémlik?
2021. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbeteg vagy. Ezt támasztja alá az is, hogy ha a párodnál vagy akkor nincs ilyen.

Rám is mindig akkor jön a roham ha egyedül vagyok és agyalok.

2021. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok olyan panikrohamrol, ami csak ejszaka latogatja meg az embert. Ezert is nem gondoltam erre.
2021. dec. 15. 00:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Te tudod enyhiteni valamivel a tuneteidet, vagy ezzel egyutt kell elni?
2021. dec. 15. 00:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos előfordul,pláne ha egyedül vagy,hiszen írtad,hogy ha a barátodnál vagy akkor minden oké

Ejszaka meg ha nem tud aludni az ember és nem tudja magát elfoglalni akkor elég sok mindenen agyal

2021. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem orvoshoz és kaptam egy szorongásoldót.

Így is előjön időnként, de sokkal-sokkal kevesebbszer mint azelőtt.

Nem érdemes kezeletlenül együtt élni vele, mert egyre durvább lesz.

2021. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amiről te nem tudsz, az nincs? Nem kell együtt élni vele, el kell menni pszichiáterhez vagy szerencsésebb esetben klinikai szakpszichológushoz, felderíteni és megszüntetni az okát és relaxációs technikákat tanulni. Nem öngyógyító módon, ahhoz nincs elég tudásod.
2021. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szimplan nem ertem ezt a stilust, a tobbiek olyan szepen meg tudtak fogalmazni a mondanivalojukat

Nem veletlenul tettem fel a kerdest, szerettem volna tobbet megtudni

Eszembe nem jutott volna a panikbetegseg, hiszen napkozben is er stressz, epp ezert meg sem fordult a fejemben, hogy az lenne. En rossz levegore gondoltam, vagy valami ilyesmire.

De utana fogok nezni ennek, koszonom szepen mindenkinek.

2021. dec. 15. 00:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!