Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » K@kilás után fáradság?

K@kilás után fáradság?

Figyelt kérdés
Néha k@kilás után olyan fáradság jön rám, hogy egyszerűen le kell dölnöm egy negyed-fél órára! ilyenkor semmi nem érdekel, nem nyomogatom a telefont, nem laptopozok,nem olvasok, nem nézem a tévét! csak fekszem, és sóhajtozok! ez főleg akkor van, ha hirtelen jön rám, és bőségesen, nem túl szilárd anyag jön ki belőlem!ilyenkor néha még a s..gem is fáj! ez általában hétvégén alakul így, mikor itthon vagyok, nem dolgozom! szerencsére hétközben,ébredés után elvégzem a dolgom,utána nincs mit tennem, erőt veszek magamon, indulok dolgozni!sajnos a munkahelyemen nincs lehetőség k..kilni,ha nem jön rám indulás előtt, innkább hazahozom, mert a munkahelyemen kész challange day elmenni kakilni! röviden: mi az oka a k..lás utáni fáradságnak?

2021. dec. 19. 21:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 #10 -húha! én abban a hitben élek hogy jót tesz a belemnek!
2021. dec. 19. 22:27
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De éppen azt írtad le, hogy olyan hasmenése van tőle, ami után percekig még rosszul vagy. Akkor hogy tenne már jót? Szerintem az agyadnak sem igazán tett jót, mert mintha nem nagyon fognád fel, amit írunk.
2021. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező : és még miket iszol?
2021. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tuti a piátol van, jó ragadós hullaszagú másnapos fosás.

Én bekúrás után mindig vagy 2 napig csípős nutellát szarok

2021. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!