Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem szeretnek hülyének tűnni,...

Nem szeretnek hülyének tűnni, de sajnos nincs akivel megbeszéljem a problémám így tőletek szeretnék segítseget kérni. A KÉRDÉSEM TÚL HOSSZÚ EZÉRT A MEGJEGYZÉSBEN FOGALMAZTAM MEG. ?

Figyelt kérdés

S

Sziasztok!

Nem szeretnék hülyének tűnni, de az az őszinte igazság hogy nincs akivel megbeszéljem a problémám.

Nos eddig kb 7-8 alkalommal próbáltam az ekit bogyó vagy kristály formájában, eddig sosem éreztem semmilyen másnaposságot. Volt hogy fáradt voltam de lefeküdtem összefuttam a haverokkal és minden elmúlt. Azonban most szilveszterkor első nap elnyomtam kb 3 bogyót olyan 5 órát aludtam aztán másnapt ittam előtte gondolván hogy így jobban megüt, bevettem egy bogyót igazából az a nagy jó elmaradt éber voltam de nem volt annyira fasza rá szivtam egy kis füvet aztán lefeküdtem. Miutan reggel felkeltem hazaertem kajaltam egyet es ledőltem egy picit mikor felkeltem nagyon rosszúl éreztem magam, szomorú voltam úgy ereztem nincs semmi jó az életemben, jött hogy sírjak. Nehezen tudtam elaludni 5 óra alvás után reggel suliba mentem, szorongtam picit nem éreztem jól magam ahogy hazaértem ismét ledőltem 1 orácskára es amint felkeltem megint jött az üresség érzet, szomorúság, sírás környéket és tényleg szarúl vagyok. Történt esetleg veletek ehhez hasonló ha igen ti hogy vészeltétek át? Mennyit tartott.Esetleg van valami gyógyszer vagy bármi ami kissé jobb kedvre derítene? Segítségeitekért előre is hálás vagyok❤️



2022. jan. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem használtam végül soha, egyszer egy ismerősöm mondta, hogy azt inkább jó kedvűen kell bevenni, mert nagyon letud hozni az életről😅
2022. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Van gyógyszer! Úgy hívják hogy pszichológus. Rád fér.
2022. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Felborult a hormonháztartásod, amekkora dózisban és amit bevettél/ittál/szívtál, hosszabb idő kell, hogy kiürüljön a szervezetedből, azután helyreállsz

Persze ott van a DE, mert ilyenkor szoktak rászokni, mivel rosszul érzed magad, mikor bevetted milyen jó volt, ezért veszel be még

Javaslom, hogy ha lehet, ne szokj rá!

2022. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Az ekinek van egy ilyen hatása, hogy használat után depressziós tüneteket produkálhat a használó, ami a drog működéséből magyarázható. Az eki egyébként nem “jót” éreztet, hanem felpörget, stimulál. Nem olyan mint a heroin pl.


Nem ajánlom hogy kombinálgasd se az alkoholt se a füvet az ekivel ha használod, nem jó.


Nem tudom miért akarod használni tartósan ezeket a szereket, de nem ajánlom, ha lehet kezd elkerülni őket, ha pedig ehhez kell segítség, van lehetőség!

2022. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez a szokványos lejövés a narkotikumról ha sokat fogyasztottál.Én anno tini koromban sok metamfetamint használtam, sokszor éreztem ezt, tudom milyen rossz. ponnt ezért nem éri meg ezeket a dolgokat használni, mert kicsit jól érzed magad,akár napokig,aztán sokáig rosszul...És idővel fizikálisan is romlani fogsz . Hagyd abba mielőtt elvinne én azt tanácsolom.
2022. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SIDLER22 ***** válasza:

Nekem napi szinten vannak ilyen érzéseim anélkül, hogy bármit is bevennék. Általában másnapra elmúlik.

(Ja és kettes. Voltam pszichológusnál is. Megmondta, hogy közepes mértékű depresszióm van és nem tud rajta segíteni. Próbáltam gyógyszereket is, de nem használt.)

2022. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6


Akkor keress egy másik pszichológust. Van aki tényleg nem tud segíteni.


Ha a házadban dugulás van és azt mondja egy vízvezetékszerelő hogy ő ezt a dugulást nem tudja elhárítani, akkor te ebbe belenyugszol és életed végéig a bokáig érő sz.rban totyogsz, mondván ez nem megoldható, vagy keresel egy másik vízvezetékszerelőt, aki megoldja a dugulást? Gyanítom a másodikat választod. Akkor a saját mentális egészségeddel kapcsolatban miért nem így cselekszel?

2022. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad a napjaidat, és a következményét, teljesen normális.

Hát ez a háttúlütője a cuccnak.

Tudom, miről beszélek, mert megtapasztaltam.

Az agyadban a hormonok váltják ki az eufórikus érzést. A cucc hatására egészen sok boldogsághormon önti el az agyadat és a szervezet tudja, hogy ez nem okés. Aza reakciója, hogy védekezni kezd és lecsökkenti a boldogsághormon termelődését. Ez arra jó, hogy racionálisabban tudj gondolkodni és ne akarj a hatalmas eufória közepette kirepülni a 10. emeletről. Szervezeted van olyan tapasztalt már, hogy ha várod a cuccot, mint például a szílvesztert, akkor arrra azért készűl, nehogy az utolsó szilvesztered legyen. Így egyből csökkentette a megszokott boldogsághormonok termelését, amikor te elkezdted magadat tacsra tenni.

Na ez evolúciós szempontból tök jó dolog. Csakhogy a probléma, mint tapasztaltad akkor van, amikor elmúlik a cucc hatása. Mert ugye a boldogság hormonok, dopamin és endorfin termelődése nem indul meg csak ugy magától. Ahoz kell valami, aminek örülhetsz. Ilyenkor van az a honvágyszerű érzés, amit leírtál.

Nyugi, pár nap és rendbe jössz.

Persze ha türelmetlen vagy, akkor bedobhatsz még egy tabit, aztán már jobban is leszel.

De vigyáz!!!

Mert utána még nehezebb természetes módon ugyanannyi boldogsághormont előállítani, mintha be sem vetted volna.

Na ez a szar érzés csak a kezdete. Ígéretes drog karrier előtt álsz. Én is így kezdtem.

Leírták az okosságot gyakorin, amire én azt mondtam, hogy MAJD ÉN MEGMUTATOM

Megmutattam: 15 éves drogkarrier, egy elbaszott házasság lett a vége és mindenki szenvedett körülöttem.

Aztán egy drogrehabon megtanulhattam ezeket az okosságokat, amiket itt leírtam.

A döntés a kezedben. A piálás is enyhítheti ezt a szar érzést, de ugyanott vagy vele.

Miattam, aztán járhatsz pszichiátriákra, rehabokra vagy anonim gyűlésekre életed végéig.

2022. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenki leirt már mindent amit én akartam. Utolsó hozzá teszem, hogy akármilyen csábító érzés bevenni egyet. Az körülbelül olyan lenne mintha a mély gödörből egy még mélyebbe löknéd magad
2022. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tolerancia is fontos. Az igazi mdma tabikat nem lehet egymás utáni napokban dobálbni. Legalább 3-4 napot ki kell hagyni, és még úgyis jóval gyengébb hatást ad. A teljes hatás eléréséhez kb 2 hetet kell kihagyni. Tehát ez nem olyan cucc amit így napi szinten lehetne használni. Ez is bezavarhatott.
2022. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!