Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek magammal? Nem...

Mit kezdjek magammal? Nem érzem jól magam a bőrömben. Esélyem sincs rá, hogy ez változzon. Jártam agyrurkászhoz. Az arra jó volt, hogy segített elkölteni a fizetésemet.

Figyelt kérdés

Minden miatt (akár tök idegenek is) engem basznak le. Mindig én vagyok a bűnbak (nem számítanak a tények, ha jelen vagyok, még az eső is miattam esik)

Hogyan lehet egy ilyen körből kilépni?



#szar közérzet
2022. jan. 4. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Ami még eszembe jutott. Ha már úgy is el kell viselni, hogy lehet "szolgáltatásként értékesíteni"?

(na ez nem lett szerencsés megfogalmazás, de ma ez van)

2022. jan. 4. 12:04
 2/3 Cubina ***** válasza:

Nem szabad lenyelni. Én hosszú évekig tűrtem szó nélkül, hogy bántanak testileg és lelkileg többen is. Rajtam vezették le a más miatti mérgüket. Beteges voltam, vékony, félénk, visszahúzódó, erőszak-ellenes, ezért sose vágtam vissza.

Aztán egyszer csak (sok év szemétkedés elviselése után) azt mondtam magamnak, hogy ELÉG volt ebből. Nem vagyok köteles elviselni, hogy ok nélkül bántsanak, akár szavakkal, akár tettekkel.

És azóta ha valaki ok nélkül engem próbál hibáztatni vagy belém akar kötni, először szépen megkérem, hogy fejezze be. Ha nem teszi, akkor határozottan ránézek, és annyit mondok, hogy ha nem hagyja abba, a lépcső alján/földön találja magát bevert orral.

Hiába vagyok nő, ez használ. A határozottság a lényeg, nem szabad hagyni senkinek se, hogy szórakozzon velünk, főleg ok nélkül.Velem már senki se szórakozik. Ha megtennék, nagyon megbánnák, mert betelt a pohár.

2022. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 paromat is piszkaljak a bunko munkatarsai, de o is inkabb tur... mondtam neki mar tobbszor hogy alljon ki magaert...
2022. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!