Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért zsibbad a bal karom, lábam?

Miért zsibbad a bal karom, lábam?

Figyelt kérdés
Rengeteget alszom kiskorom óta, nappal is több órát. Nagyon keveset mozgok. (Éjszaka rosszul alszom, ezért nappal is szoktam.) Pár éve észrevettem, hogy fáj a szívem ilyenkor, úgyhogy próbálom kevésbé csinálni. A nyári melegben is szokott este. A nagy megterhelést sem bírom már régóta. Van rajtam túlsúly pár éve, úgy a testtömegem 35%-a. A derekam is sokszor fáj kicsit, rossz a testtartásom. Egy éve elkezdett zsibbadni a bal karom, főleg sétáláskor. (Szoktam futni néha, de akkor nem.) A bicepszemben olyan érzés van, mint amikor a vérnyomásomat mérik. És néha a bal lábam is zsibbad egy kicsit. Mi lehet a baj? Mit tegyek?

2022. jan. 11. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kardiológus, minél előbb!
2022. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben keresd fel a háziorvost, hogy beutaljon kardiológushoz. Mellette pedig kezdj el mozogni és odafigyelni az étkezésedre, mert ezt a túlsúly és a mozgásszegény életmód is okozhatja. A megterheléseket is jobban bírnád, ha lefogynál...
2022. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Trombózis is lehet ebből, úgyhogy holnap hívd fel a háziorvosod és kérj teljes kivizsgálást! Amellett pedig ne hanyagold el magad, és ne is aludj annyit. Menj és mozogj, mindennap egyre többet próbálj mozogni, és észre sem fogod venni, hogy mennyire jobban fogsz lenni:).
2022. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cukor is lehet
2022. jan. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban sok cukrosat eszem, a felmenők közt voltak ilyen problémák.
2022. jan. 12. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!