Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy jobban érezzem...

Mit tegyek hogy jobban érezzem magam a bőrömben? Bármit eszek szarul vagyok utána, a fejem is gyakran fáj.

Figyelt kérdés
Emellett állandó orrdugulastol szenvedek ami miatt már 2 éve orrspray függő vagyok. De nem is ez a legnagyobb gond. Hanem a hanyastol való félelmem. Hogy bármit eszek hányingerem vagy teltség érzetem van utána ami rögtön olyan gindolatokhoz vezet hogy nehogy hányjak.. Frontint veszek be ilyenkor, senki nem képes úgy lenyugtatni mint az. Emésztésbe is segít megnyugtat ja a gyomrom.. Sajnos eléggé energiatlan, kedvetlen az életem. A munkába elfaradok, aztán csak pihenésre van már erőm itthon.. Most béres cseppet kezdtem el szedni ez az utolsó reményem. Valaki valami ötlet erre az egészre? 28 évesen 80nak érzem magam :( egyedül élek, ismerkedni nem tudok nem szeretek önbizalom hiányos vagyok.
2022. jan. 18. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Sport. Rendezi az étkezést, a lelkedet, mindent.
2022. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Van nálad baj, keress pszichiátert vagy pszichológust.
2022. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!