Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fekve szédülés mitől lehet?

Fekve szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amikor fekszem iszonyat szédülök.
2022. jan. 19. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomás probléma, érmeszesedés vagy fülprobléma is lehet. Háziorvost keresd fel, aki tud adni beutalót kivizsgálasokra.
2022. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom összefügg-e, de a nyakam jobb oldalán az izomzat vagy valami mintha be lenne csípődve.
2022. jan. 19. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a szédülés egyszeri eset volt vagy több napig fennállt?

Ha csak egy akkor a háziorvos is hazafog zavarni.

A szédülésre igyál sok folyadékot hogy hígítsa a véredet, esetleg vegyél egy jó multivitamint.

Magnézium vagy vashiány is lehet az oka.

Akár prediabétesz miatt is lehet, leesett a vércukrod. Nézd meg hogy ha eszel valami cukrosat akkor jobb lesz e.

Ha semmi nem segít és a szédülés fennáll jópár napig akkor menj el a háziorvosodhoz.

2022. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a nyaki gerincemre gondolok. Fekvéskor és előte tartott fejnél szédülés de erős hányingeres. Napokig tart azokban a helyzetekben. Próbáltam megfigyelni hogy mi válthatja ki, és eddig arra jutottam hogy bizonyos torna mozdulatok után van.
2022. jan. 19. 09:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Jav: előre hajtott fej
2022. jan. 19. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj vele orvoshoz. Nem tudom hogy miért lehet viszont elég komolynak tűnik ahhoz hogy ne vizsgáltasd ki
2022. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!