Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szélgörccsel hová lehet...

Szélgörccsel hová lehet fordulni? Háziorvos?

Figyelt kérdés
Nagyon szeles vagyok és fáj a hasam. Reggel elmegyek orvoshoz úgy tervezem. Fogadnak ilyen panasszal? (24/n)

2022. jan. 20. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Kamu.

De azért tanulságul: édesköményből tea. Forralj fel 2 dl vízben kb. 10 szem egész édesköménymagot. Hagyd kihűlni, szűrd le, aztán idd meg egy hajtásra.

Ne egyél olyan ételeket, melyek felfújnak.

Ha komoly szeles problémáid vannak, akkor kérj kivizsgálást, nincs-e az epéddel valami probléma.

2022. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Fingjàl
2022. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem hasfájással elküldött ultrahangra, az ultrahangos doki azt mondta, hogy az egyik felem gázosabb, valószínűleg valamit nehezen emésztek. A háziorvos a leletemet látva azt mondta, hogy savtúltengés... Szóval nem jutottam semmire, igaz, nem erősködtem sajnos. Most a vírus miatt nem tudom mi a helyzet, de legközelebb inkább gasztroenterológiai orvoshoz fogok menni.
2022. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!