Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van más is így,hogy mindig...

Van más is így,hogy mindig van valami baja?

Figyelt kérdés
Szinte nincs olyan napom,hogy ne legyen valami bajom.Az egyik nap hányingerem van,utána az extrasistolék kínoznak,hol a fejem fáj,a gyomorsav kínoz,vagy a szorongás miatti mellkasi nyomás.Komolyan tényleg mindennapra jut valami.Régebben sosem volt semmi bajom,mostanában meg mindig van valami,megfázás is elkerült, mostmeg minden évben többször megtalál,hasmenéses járványok.Meg akkor itt fáj ott fáj,derekam,lábam,vagy alhasam,vagy az oldalam.Pedig még csak most leszek 29 éves.Más is van így vagy csak én vagyok ilyen béna.?

2022. jan. 24. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, én már hozzászoktam. Sporttal, egészséges táplálkozással sok ilyen csipcsup bajt el lehet múlasztani. Meg ki kell tapasztalni a határaidat, és azokat nem túllépni. Én pl szarul vagyok sörözés után, ezért évek óta nem ittam sört, nem is fogok. Vagy ha túl sokat járkálok, akkor megfájdul a lábam, ezért igyekszem úgy szervezni, hogy ne kelljen túl sokat járkálnom egyben. És van még egy csomó ilyen dolog.
2022. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!