Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik testrészed szokott...

Melyik testrészed szokott izzadni a legjobban vagy testszagod szokott lenni? teszel is valamit ellene?

Figyelt kérdés
A testrészed melyik pontja izzad a legjobban? vagy esetleg testszag is előfordul? esetleg milyen praktikákat vetsz be hogy ne legyen rossz szag?

2022. febr. 15. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Hónaljam szokott!
Lábam szokott!
Hátam szokott!
Egyéb testrészem szokott!
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tököm, főleg nyáron. Azt a jól bevált praktikát alkalmazom, hogy rendszeresen fürdök.
2022. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem stressz miatt hónalj, láb, tenyér. Izzadásgátló segít, de a megoldás a stresszkezelés lenne. Légzőgyakorlatok, sport es sok folyadék es egészséges táplálkozás tud segíteni. A fürdést nem írom, mert gondolom, hogy nem azért kérdezed, mert nem szoktál fürdeni.
2022. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, azt elfelejtettem ki írni a kérdésben, hogy a fürdésen kívül milyen praktikákat használsz még. köszönöm 2#..
2022. febr. 15. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a combom körényékén meg a derekamnál. Általában akkor ha vmit csinálok (pl: eddzés, munka). Vagy lefürdök bespray-zem magamat vagy ahol izzad
2022. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fej (homlok és fejbőr), illetve combtövem, fenék és mell alatt. Általában van nálam nedves törlőkendő, úgyhogy azzal tudok frissíteni, ha úgy van és nem otthon vagyok. Arc esetében ez szintén áll, illetve nyáron nem is sminkelek emiatt. A hajamat meg Vizes fésűvel szoktam átfésülni, mert fixen háromnaponta mosok hajat, viszont így nem is lesz büdi sem és nem is teszek neki rosszat a mindennapi hajmosással. Ja és ezek nyilván leginkább nyáron vannak. :)
2022. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!