Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat rossz közérzetet?

Mi okozhat rossz közérzetet?

Figyelt kérdés

Munka miatt vissza kellett utaznom egy hétre Debrecenbe (a Fényesudvarba). A szobában, ahol ez idő alatt tartózkodtam, 10%-os volt a relatív páratartalom, azt egy ultrahangos párásítóval felküzdöttem 50% környékére (csapvizet használtam erre a célra). Ugyanakkor a hét folyamán fáradtságérzetem alakult ki, rosszul aludtam, szárazságot éreztem, némi enyhén váladékos köhögés is kialakult. Az orromat is száraznak éreztem, és 5 nappal később pedig orrvérzésem is lett, de szerencsére nem komoly, hamar elállt.


Mióta otthonról dolgozom és falun töltöm az időm nagy részét, semmi ilyen rossz érzésem nem volt a két év során. Ahogy hazajöttem, újra minden rendben van.


Van ötletetek, hogy ezt a rosszullétet mi okozhatja?


2022. febr. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Magad írtad le. Az a környezet, amiben vagy amikor visszatérsz, nem optimális.

Én pl. 3 napig voltam. kórházban, tropára ment az orrom a száraz levegő miatt, vérzett is, illetve aludni sem. tudtam.

2022. febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most a másnaposság okozza!
2022. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1, és mit tudtak tenni a kórházban? Sikerült valahogy élhetőbbé tenni a környezetet?
2022. febr. 19. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit, ki kellett bírni :/
2022. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze páratartalomhoz, hanem ahhoz, hogy elszoktál tőle, hogy menni kell, meg ottmaradni. 10%-os páratartalom amúgy sem fog magától kialakulni sehol.
2022. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!