Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úristen. Lehet hogy vakbélgyul...

Úristen. Lehet hogy vakbélgyulladásom lesz?

Figyelt kérdés
fáj a hasam jobb oldalt lent, de leginkább csak akkor amikor elkezdek pl. sétálni. minden lépésnél belehasogat. ugye ez nem vakbélgyulladás lesz? :( nagyon aggódom.
2010. szept. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
de lehetséges. az később kisugárzik az egész hasra és még durvább fájdalommal jár. ha lány vagy lehet petefészek gyulladás is. de nem érdemes játszani ezzel, mert ha perforálódik akkor bele lehet halni. menj ügyeletre.
2010. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs lázad v hőemelkedésed? Egyébként ha hétfőn is fáj irány a házidoki,mert ilyent nem szabad halogatni...,gondolom Te is hallottál a 20 éves srác kezeletlen vakbélgyulladásáról( az orvosok hibájából..) és sajnos haláláról:( Jobbulást!
2010. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor ez lehet a peteéréstől is. Én is így jártam egy hete, aztán megjött a menstruációm és elmúlt. Voltam nőgyógyásznál mondta, hogy teljesen egészséges vagyok minden rendben van, ilyen gyakran előfordul a peteérés alatt....
2010. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs lázam. de jobb oldalt lent fáj a hasam :( más bajom egyenlőre nincs.
2010. szept. 11. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy ha tényleg érzed, hogy nagyon nem stimmel valami, akkor ne várj hétfőig. Mint írtam ha perforálódik abba bele hal a beteg!
2010. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem múlik a fájdalom akkor mindenképp ügyelet.

a köldöködnél nem fáj?nem kemény a hasad?hányinger?

2010. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még semmi ilyen de egyre jobban fáj :(
2010. szept. 11. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!