Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon visszatert? Mert vagyok...

Vajon visszatert? Mert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Regen 11 12 eves koromba feltem mindentol..anyukam korhazba is vitt gyermek ideg gyogyaszatra..ott megallapitottak hogy felenk vagyok..ezert 4 evig oda jartam,gyogyszereket szedtem,mar abba ahgyatma gyogyszereket,14 eves koromba,es batrabb voltam...mindig feltema z utazastol,ha valakinel ott kell alugyak,hogy arra gondoltam mi elsz ha beteg leszek.. es ilyeneken idegesitettetem magam es felkavartama gyomrom,mindig hanyingerem volt avegen...msot azt hiszem kezd visszaterni:(:((...mert ha valakinel ott kell alugyak baratomnal pl mindig ideges vagyok vajon hogy mi fog torteni...mit tegyek?
2010. szept. 12. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyermekkori félelmed,aggodalmad van,amit nem tudtál feldolgozni és tudat alatt ezeket a problémákat okozza neked.A gyógyszerek ezen nem fognak segíteni.Az segíthetne,ha találnál egy gondos pszichológust,aki rászánja az időt,hogy beszélgessen veled.Segít,hogy megtaláljad a félelmeid igazi okát és túltedd rajta magad.
2010. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
en nm felek smmitol,cs az volt hogy hautazok v valami,vajon mi lesz beteg elszek stb..deh rajotteme zt ki kell nolni,es siekrult sih 1 2 evre deh most ujra elo jott
2010. szept. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!