Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 160 cm magas, 33 éves vagy...

160 cm magas, 33 éves vagy idősebb nők, milyen a súlyotok?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, egy gyerek után, baba 1 éves. Jelenleg 57/58 kg vagyok. Szülés előtt 52 voltam, viszont nagyon frusztrált hogy csak annyi kg voltam, így feltornaztam magam 57/58 kg-ra. (mindemellett leginkább az zavar h a karom/csuklóm vékony nagyon a testemhez képest, nem tudom, ezzel mit kezdhetnek) Az lenne a kérdésem, hogy 160 cm magas hasonló korú, vagy még idősebb női társaimnak, gyerek(ek) után milyen a súlyotok?

2022. ápr. 3. 23:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

28. vagyok, kozben lefogytam 60 kg-ra 😀 Lassan 38 eves, 166 magas, nincs gyerek tovabbra sem.

Akik nem tudnak fogyni azoknak ajanlom a carnivore vagy ketogen etrendet. Es kerulni a szenhidratot mert az hízlal es nem a hus meg a zsír.

jan. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
31%
31, nem hízlal a szénhidrát, ha nem finomított, ipari dolgokat tolsz, hanem sokkal inkább zöldségeket, hüvelyeseket. A tudósok, orvosok kezdenek rájönni, hogy mennyire káros a túlzott hús fogyasztás. Minden héten kellene minimum 2 húsmentes napot tartani...
febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
42%
Utolso… durvan atmostak az agyadat. Ne higyj el minden baromsagot.
febr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Vagy inkább a tiedet... Terhesen voltam 60kg, már bocs. Nem genetika, odafigyelek mit eszek. Javaslom figyelmedbe Dr. Schwab Richárd gasztroenterológust, aki elmondja még sosem volt ennyi fiatal vastagbélrákos mint ma. Elmondja minden rák a beleinkből indul. Nagyon sok múlik a bélflórán. Mesél az állati fehérjék túlzott fogyasztásának hátrányairól. Akinek nagyon magas a vérnyomása, annak amíg helyre nem áll nem is szabadna húst ennie. A nagyszüleink sem ettek mindennap húst a héten, sőt volt böjti időszak. Amúgy beszél a ketogén diétáról is. Persze gondolom nem fogod megnézni, mert te ettől fogytál és azt hiszed nagyon jó. Ja és ezzel nem azt mondom, hogy ne együnk húst,de mértékkel.
febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"Terhesen voltam 60kg, már bocs. Nem genetika, odafigyelek mit eszek."


Ez releváns?

Vagy etalon?


Csak kérdem, nem én vagyok a #33....

febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
35, nem csak kérded, kötekedni akarsz, én sem vagyok a #33...
febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Fetltételeztem, hogy nem magaddal vitatkozol, ha a #34 vagy, én ezért írtam, hogy nem én vagyok, ne tűnjön folytonosnak.

Hogy te miért emelted ezt ki, na az már jó kérdés 🤔

febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
33 éves leszek 162 cm és jelenleg 49 kg. Nem szültem még így nyílván egyszerűbb tartanom a súlyom.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!