Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frissen festettük a gyerekszob...

Frissen festettük a gyerekszoba egyik falát Héra prémium színes falfestékkel. 6 hónapos babánk ebben a szobában aludt. Lehet ettől baja?

Figyelt kérdés

Férjem szerint semmi baja sem lesz, mert a mai festékeknek nincs vegyszeres kipárolgása de én nagyon nyugtalan vagyok. Elvileg 2 óra alatt megszáradt és szellőztettünk is.

Nyugtassatok meg kérlek, hogy nem ártottam a picinek... :(



2022. ápr. 8. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemtettem volna!
2022. ápr. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem aludtam volna még egy frissen festett szobában, a picit meg pláne nem.


De már felesleges ezen kattogni ha ott aludt a pici, szellőztesd még azt a szobát bőven.

2022. ápr. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Z003 ***** válasza:
84%

Amennyire tudom ez a termékcsalád főleg vizes szuszpenzió. Ami azt jelenti hogy nincsenek benne káros oldószerek, csak víz.


Viszont ettől függetlenül sem feltétlenül jó frissen festett szobában aludni. De lényegesen kevésbé veszélyes mintha olajos festék lett volna.

2022. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, sajnos már megtörtént, ezen változtatni nem tudok (akár mennyire is szeretnék). A szoba azóta is szellőzik, addig átköltöztettük.
2022. ápr. 9. 07:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!