Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg leszek, mi bajom van?

Beteg leszek, mi bajom van?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem, de ahhoz képest, hogy egészen idáig semmi bajom nem volt… Nem vagyok nagyon rosszul, de éjszaka nem igazán tudtam aludni, azért sem, mert kicsit fájt a torkom, mármint amikor levegőt vettem (az orromon), akkor éreztem, hogy olyan “száraz”. Ez már tegnap is volt, de nem volt zavaró, azt hittem az allergiám miatt lehet, mert szokott viszketni a torkom is. Most már jobb a torkom, de még mindig nem az igazi.

A fejem fáj egy kicsit, olyan tompa, nem igazán tudom elmagyarázni. És ráadásul ma jött meg a menstruációm, végülis számítottam rá, hogy mostanában kell megjönnie, de nem gondoltam, hogy ma, mert pár napot mindig késni szokott, most meg előbb jött meg, mindenféle előjel nélkül (szokott fájni a hasam, de most nem fájt). Bár nem hiszem, hogy ez okozná.

Hónaljban megmértem a lázam, 37.1, de felkelés után mértem.


Nagyon nem akarok beteg lenni, nemsokára érettségizem, tanulást terveztem.


2022. ápr. 15. 06:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!