Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez magasabb?

Mitől lehet ez magasabb?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat aggódtam mindenen meg agyaltam, és szerintem sajnos kijött rajtam újra a ideges szorongásos tünet meg a pánikolás ilyenkor érzem hogy nem vagyok jól és elmegy az életkedvem. Pedig most már éppen hogy nem idegeskedtem semmit meg nem vagyok elégedetlen és negatív, sokkal nyugodtabb vagyok és mintha felerősödtek volna azóta a tüneteim. Mérek vérnyomást, azóta mindig magas de reggel jó szokott lenni pl:,121/86 Napközben meg állandóan 145/94 de pedig nem törődök semmi olyannal már és mégis… Van hogy 131/95 vagy volt már 151/101 is és nem értem hogy a per utáni érték az miért magas. Az lehet lelki eredetű hogy olyan magas? Az mitől lehet? A tudatalatti idegességtől? Volt valaki hasonló cipőben? Mit tegyek?

2022. ápr. 15. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A háziorvosnál egy kérdést mindenképp megér. De amúgy a lelki bajaink, mégha éppen úgy érezzük, hogy épp nincsenek felszínen gyakran kiütköznek valamilyen testi bajként, és pl magas vérnyomásként is. Nekem például bármennyire nyugodt vagyok néh egyszerűen befulladok, és orvosnál is megállapították már, hogy ennek is pszichés okai vannak, tehát nem szervi baj okozza.
2022. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!