Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi izomláztól lehet ez?...

Mellkasi izomláztól lehet ez? Illetve tüdőfájás, köhögés hetek óta?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok. Izomlaz van a mellkasomban (es mindenhol) edzestol es annyira aggodom, hogy a szivem. Zsibbad a tenyerem is az idegtol. Lezuhanyoztam es rosszabb lett. Plusz tobb hete kohogok mar, szedtem antibiot, nem mulasztotta el, amiatt is aggodom. Muszaj lesz tovabbi kivizsgalas, ha nem mulik el (nathabol maradt vissza sajnos). Most szelloztetek, fekszem agy es probalok mely levegot venni. Ujrakezdtem az edzest is, hatha segit. Remelem, hogy fog. Na szoval kb. mindenemben izomlaz van, de a mellkasomban nagyon es ijeszto a szivem miatt, nyomasra is faj, meg ugye a tudom se okes a kohoges miatt. Nagyon szorongok, nyugtatom meg most nincs. Adnatok tippeket? Elmegyek majd ekg-ra is, mert reg voltam mar, talan kicsit megnyugszom, plusz van beutalom vervetelre. Amig irtam ezt, kicsit lenyugodtam, de nagyon felek meg mindig, egyedul lakom. Panikbeteg vagyok, rendesen ra is paraztam most erre. Ez elobb kicsit jobb lett, most megint rosszabb, nem tudom definialni. Ugye csak panik?
2022. ápr. 25. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!