Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyedül élek, mindig ideges...

Egyedül élek, mindig ideges vagyok egész nap. Kivéve ha barátaimmal vagyok,vagy társaságban. Akkor jó a kedvem,semmi gondom. Aztán haza jövök és kezdődik elölről. Agyalok. Ideges vagyok . Mi lehet ez ?

Figyelt kérdés

Lehet az egyedüllèt miatt idegesség?

Szorongás!?

Pánikbetegség?

Volt valakinek már ilyen ?

Vagy ez egyszerűen a magány?


2022. máj. 7. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes pszichológust felkeresni. Fog tudni segíteni. Nem hiszem,hogy nagy gond lenne veled csak ezek alapján, amit leírtál.
2022. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gúnyból írom, de bizonyára Te is sejted, hogy kellene egy állandó társ melléd, nemcsak a barátok. Ha szobát vagy lakást bérelsz, próbáld meg valakivel megosztani (akár egyneművel, akár másneművel - nem homoszexualitásra gondolok).
2022. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2

Persze hogy tudom... de ilyen állapotban nem könnyű találni

Ok ha barátokkal vagyok jobban vagyok de utána megint beroskadok.

És nem merek sehova menni nincs kedvem semmihez

2022. máj. 7. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig merj csak nyugodtan olyan helyekre menni, amiket esetleg majd nagyon megkedvelsz: kiállítások, színházmúzeum (egyikm barátom ott talált rá a feleségére). Az a lényeg, hogy minél kevesebbet légy egyedül. Hívd el valamelyik barátodat (barátaidat) is. Ketten jobban elszórakoztok bárhol.
2022. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!