Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyúan fel van puffadva a...

Iszonyúan fel van puffadva a hasam és nem bírok nagy wcre sem menni. Már harmadik napja. És nagyon zavar. Glutén érzékeny vagyok és amióta GM eszem ez van. Miért lehet ez ?

Figyelt kérdés

Egy nap ötször eszem kellene nagy wcre menni de nem bírok.

És tényleg úgy nézek ki mint egy terhes.

Ma reggel volt széklet,de nagyon kevés.

Máskor tök sokszor mentem ,mondjuk az a tünet is volt .


2022. máj. 8. 16:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2022. máj. 8. 16:57
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt látni mennyire.
2022. máj. 8. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Hanyadik hónap?

2022. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes 🤣
2022. máj. 8. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így többször. Az egyik alkalommal az alsó gyomorszájam gyuladt be, mert valami alergént ettem. Akkor négy nap után telehánytam egy 5 literes vödröt egy szuszra. Nagon rossz volt. Utána meg bélgyulladásom volt. De sok vizet ittam, meg nem ettem semmit egy két nap, és elmúlt. Sokmindenre vagyok alergiás szóval, sokszor vannak ilyen gyulladások az emésztőrendszeremben. Amikor már érzem hogy kezd valami lenni, akkor csak olyat eszem amiről tudom hogy biztonságos, és megelőzöm a rosszabbodást.
2022. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Semmit nem eszek

Glutén fruktóz laktóz tejfehèrje érzékeny vagyok

Kb csak rizs hús kenyér és krumpli amit eszek

2022. máj. 8. 17:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rostosat egyél és igyál sokat. Amiket felsoroltál, azok mind fogják a székletet. Ráadásul kivezetted a glutént, ami eddig "hasmenést" okozott.


Igyál rengeteget és mérd (napi 4 litert), és egyél rostosat. (Amúgy gm kenyeret eszel ugye?) Nekem magokra is van (pl. napraforgó => napraforgó olaj), a gm kenyér meg tele van napraforgó olajjal.

2022. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen már csak GM kenyér.

Igazad van a kenyér nagyon nagyon tömény,lehet ezért nem bírok wcre menni ?!


Egyébként igaz,első nap a másik fajta GM kenyér mellett lement a puffadás,ez most van hogy ezt a fajtát eszem,ami nagyon tömény,vagyis sztem nem sült át rendesen,ahogy vágom a késen is ott marad valami folyékony

2022. máj. 8. 17:49
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy még epe... elkezdett iszonyat görcsölni
2022. máj. 8. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?
2022. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!