Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek mi vàlt be?Pàr hete nem...

Kinek mi vàlt be?Pàr hete nem èrzem jòl magam.Kipròbàltam több vitamint,gyògynövènyes nyugtatòt.

Figyelt kérdés
Egèsznap szèdülök,szorongok fàj a fejem.Ingerlèkenyebb vagyok.Szedek magne b6-ot,c vitamint,magnèzium pezsgőtablettàt.Nehezen kapcsolok ki/sokat agyalok.Valerinàt szedtem 3hètig(nem segìtett).Tegnap òta àttèrtem Seducar tablettàra.Voltam neurologiàn mikor először kezdődtek a tûnetek,ott azt mondtàk a kimerülès okozza ès sok rossz volt a csalàdba az is közre jàtszhat.Pènteken megyek ùjra neurologushoz.Kisfiam sem igazàn èrti,hogy most mièrt nem megyünk jàtszòra,csavarogni stb..Mièrt lettem màs.Sajnos ott is rosszul lettem legutobb.Dolgozni is össze-vissza megyek mùlthèten voltam,ma màr megint itthon maradtam.
2022. máj. 30. 19:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Itthon se jò magam lenni,de dolgozni se tudok,mert ott is szèdûlõk.
2022. máj. 30. 19:26
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt orvos kellene eldöntse. Tudni kellene, hogy van-e vitamin, vagy valamilyen hormonhiány, stb.
2022. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!