Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agydaganat vagy mi lehet ez?

Agydaganat vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok, kb egy éve kezdődtek az aura migrének, olyankor voltam MRI re és tiszta volt, rendszeresen van migrénem még azóta is.Kb egy hónapja minden reggel rosszul vagyok, hányingerem van,az orvos azt mondta stressz és írt fel gyógyszert de nem múlik. A fejem úgy fáj hogy lüktet,nem tudom mi lehet ez. Kérlek normális válaszokat
2022. jún. 5. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még, a látásom is romlott a migrénes óta. Üvegtesti homályokat látok szinte mindig
2022. jún. 5. 21:13
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem valószínű, hogy agydaganat, az nem reggelenként fájna és MRI-n is ki lehetne mutatni. Neurológushoz próbálj beutalót kérni. Ha ő úgy gondolja, hogy nincs szervi oka, akkor tovább tud küldeni (pszichiáterhez). De először a szervi okot kell kizárni.
2022. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az mri negatív, miért hipochonderkedsz?
2022. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert az MIRI egy éve készült, olyankor csak egy aurás migrénem volt,azóta csak rosszabb.
2022. jún. 5. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha romlott a szemed, voltál szemorvosnál? Fejfájás nem megfelelő látás miatt is lehet.
2022. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam szemorvosnál, de először a migrének jöttek és csak aztán romlott a szemem, tehát nem fordítva
2022. jún. 5. 21:34
 7/9 A kérdező kommentje:
És milyen szervi okok miatt lehet ilyen tünetem?
2022. jún. 5. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Miértbgondolod h szervi oka van?


[link]

2022. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az MRI negatív volt, akkor nem agydaganat. Ez ilyen egyszerű. Migréned van. Ez ilyen.
2022. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!