Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden ételtől hányingerem...

Minden ételtől hányingerem van, alig tudok enni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég jó étvágyú nő vagyok általánosságban de az utóbbi hónapokban egyre több minden nem esik jól, és mostmár alig tudok bármit is enni, anélkül hogy erőltetném magam. Sajnos olyan vagyok, hogy egyből olyanokra gondolok, hogy gyomorrákom van meg ilyesmi...úgyhogy be is paráztam

2022. jún. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Terhes vagy.
2022. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem, nincs is párom...
2022. jún. 5. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak vicceltem. Amúgy nem kell egyből roszra gondolni. Menj el orvoshoz, megmondja.
2022. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
El kell menni egy laborvizsgálatra, akkor sok minden kiderülhet.
2022. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Levezetetlen stressz okozhatja.

Jarj el kocogni heti 4x rendszeresseggel. Barmilyen lassan kocogaz,az is jo lesz. A tested ritmikus razkodasa segit.


Illetve csokkents a feldolgozott kajat meg gabonat.

2022. jún. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le kell cserélni a szakácsot.
2022. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Laborra énis gondoltam, és futni amúgy járok, az tényleg jól esik. Azaz igazság, hogy a szüleimet nem érdekli ez túlzottan, pedig többször próbáltam momdani, hogy baj lehet...
2022. jún. 8. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!