Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bofogesre van valami gyogymod?

Bofogesre van valami gyogymod?

Figyelt kérdés
1 eve kezdodott. Voltam gasztron. Reflux. Nincs eges, hanyas semmi. A beleimet hallom, ez is idegesit. A bofoges oruletbe kerget. Ha 5 utan nem eszek, akkor ejjel nyugton hagy. Viszont reggel mar ugy kelek. Van ra valami? Masnak is van ilyen tunete? Mi segitett?

2022. jún. 16. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk másik orvost kereshetnél.
2022. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
4-nel voltam. Nem viccelek.voltam tukrozesen, UH-n , amit el tudsz kepzelni. Lehet idegi alapon?
2022. jún. 16. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:

És senki nem tudott segíteni? Beteg egy országban élünk. Leszarják a betegeket szinte mindenütt.

Ha van valami az életedben ami stresszel, akkor igen, lehet idegi alapon.

2022. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Erre gondolok en is. Eskuszom elmegyek kolostorba, vagy remetenek. A Covid padlora tett. Nem, nem kaptam el, de azzal kezdodott. Amugy a rendelesi rendszer egy vicc. Honapokra kapsz idopontot. Keresgelsz, kerdezgetsz, probalkozol..... kiborito. Probaltam csodaszereket is, az csak arra jo hogy lehuzzanak. Egeszsegesen etkezni? Hogyan? Budapesten elek, persze megyek piacra, stb. Nincs mar egeszseges kaja.
2022. jún. 16. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászt vagy kineziológust, nem próbáltál még?
2022. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 5-os. Ott meg nem voltam. Ha tudsz ajanlani valamit megkoszonom. Budapesti vagyok, de elmegyek videkre is ha kell. Mar nem eszem rendesen, de az se segit. Teljesen ertetlenul allok. Soha semmi gondom nem volt. A vasat is megettem. Az egesz csalad ilyen, s most egy nyamvadek vagyok, aki kefiren, bananon, reszelt alman el. Barmilyen otletet, tanacsot koszonok. Igen, itt varok segitseget. Vagyont koltottem privat gadztrora , orvossagra, honapokat vartam allami intezmenybe idopontokra. Azert gondolom a szresszt mert volt boven, de persze fogalmam sincs. Elore is koszonok minden otletet.
2022. jún. 17. 10:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Aktív szén szedése? Legalább kúraszerűen kipróbálnám a helyedben. Gyógynövényteák is jót tehetnek pl. borsmenta, citromfű. És normális étkezés, mert ha csak gyümölcsön meg tejterméken élsz, az pont nem segít.

És alap: probiotikum kúra, de valami jobb fajta, mint a jolly jokerként ajánlott Normaflore.

2022. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szenet hogyan kuraszeruen? Tehat meddig? Napi hanyat? Vettem mar be, ha hasmenes volt, kurara meg nem gondoltam, de tetszik az otlet.
2022. jún. 17. 11:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Pár hétig max, de nem tudok pontosat mondani, csak az aktív szén ugye megköti a dolgokat, a gázokat is. Ebből gondolom, hogy segíthet rajtad (én csak alkalomszerűen próbáltam, mert nekem a gyógynövényteák elég jól beváltak amúgy). Szóval neked kellene kikísérletezni. Nyilván székrekedést ne okozzon. Ha probiotikumot is szedsz vagy gyógyszert, akkor azt időben pár órányi különbséggel (szerencsére a szénnél nincs olyan megkötés, hogy étkezéssel muszáj bevenni). És tényleg fontos a normális étkezés, a gyümölcs és a tejtermék mindkettő olyan, hogy erjedésre hajlamos, aminek meg egyenes következménye a gázképződés.
2022. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok! Ajánlani személy szerint nem tudok, de ha körülnézel a neten, biztosan megtalálod a megfelelőt.

Esetleg egy regenor diéta? Ez egy méregtelenítő kúra, nem tudom, segítene-e a gondodon, de talán érdemes megpróbálni.

2022. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!