Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatta ezt a furcsa érzést?

Mi okozhatta ezt a furcsa érzést?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt történt nem otthon aludtam, amikor feleltem reggel olyan furcsa érzésem volt be lennék állva vagy nem is tudom pedig nem használtam egyébként soha se illegális drogokat semmi ilyesmit 😀 Aznap alkoholt se ittam se gyógyszer semmi

Mégis amikor mentem haza azt éreztem hogy mintha a hangok az emberek beszéde távolról jött volna magamat meg úgy éreztem mintha egy lassított felvétel lennék kb.

Olyan furcsán érzékeltem mindent de közben tudtam hogy hol vagyok ki vagyok stb. tehát a gondolkodásom megvolt csak az is lassú meg nagyon fáradt voltam

Hazaértem akkor is ez volt miután aludtam másnapra elmúlt.

Féltem már hogy így maradok 😳

Mi okozhat ilyen érzést esetleg a nagy meleg, kiszáradás okozhatja?



2022. jún. 19. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Cukrod is leeshetett.
2022. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg leesett a cukrod. Melegbe könnyen előfordul, vigyél magaddal szőlőcukrot aztán ha elkezded érezni kapj be 1-et. Víz is legyen nálad.
2022. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Érzékcsalódás mindenkivel megeshet. Főleg, ha nem a megszokott helyén aludt.
2022. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!