Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez hátul a hajas...

Mi lehet ez hátul a hajas fejbőrön baloldalt a nyakam fele ez a csomó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hátul a nyakamon a hajas fejbőrön baloldalt észrevettem tegnap egy kis csomót. Nem mozdítható picit fáj is ha piszkálom. Ez valami daganat lehet?


23/F


2022. júl. 1. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zsírcsomó, anyának is van, munkatársamnak is volt. Azt hiszem ártalmatlan, de ettől függetlenül el lehet távolíttatni.
2022. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tegnap kicsit piszkáltam az ujjammal nézegettem és ma reggelre picit fájt mikor hozzáértem.. Lehet nem kellett volna piszkálni :(
2022. júl. 1. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival, az a biztos. :)
2022. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Manócska1 ***** válasza:
küldj képet,megnézem
2022. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott úgy tarkó tájékon a nyak közepe felé a gerinc 2 oldala mellett nyirokcsomók vannak. Fog eredetű gyulladásnál szokott nekem bedurranni, de inkább muti meg a háziorvosnak!
2022. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak begyulladt a bőr. Ilyenkor melegben előfordulhat, főleg ha sűrű is a hajad. De okozhatja sampon vagy bármilyen más szer is.

Lehet pattanás.

Lehet zsírcsomó.

Ha nem múlik el, nem javul pár nap alatt, akkor nézesd meg.

2022. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van, az az igaz, amit 5-ös írt. Nyirokcsomók, fog vagy szájüregi gyulladás miatt.
2022. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat a fogam begyulladt de voltam a multheten fogorvosnal gyokerkezelni kell. Lehet akkor attol van. Rakott bele gyogytomest mar nem faj.
2022. júl. 1. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomó elmozdítható általában. Milyen az a csomó, látható szemmel?
2022. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem látható nem piros meg semmi. Nem tudom elmozdítani
2022. júl. 1. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!