Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Üdv! Mitől lehet az hogy...

Üdv! Mitől lehet az hogy hosszú évek óta hogy ahogy bejön ez a nagy meleg egyszerűen elmegy minden erőm,és csak vánszorgok mint valami nyugdíjas öregember?Semmi erőm nincs,menni is alig bírok.

Figyelt kérdés

Olyan mint amikor totál leesik az ember vércukra.A szívem rendben,voltam már kivizsgáláson.Cokros nem vagyok.Az is jó szokott lenni.46 éves férfi vagyok.Ilyenkor kellene a legjobb erőben legyen az ember.

Kilépek a napra és azonnal elmegy az erő a lábaimból,csak ülnék le mert nem bírok szinte menni sem.Télen viszont semmi bajom.Dohányzom sokat,de amúgy rendben van az egészségem elvileg.Van itt valaki aki hasonló bajokkal küzd?Hova forduljak ezzel?Vagy mit tehetek hogy jobb legyen?Valami vitaminhiány esetleg vagy komolyabb betegség,mitől lehet?Vérvétel általában jó szokott lenni.Néha kicsit magas a fehérvérsejt,de azon kívül jó minden.


2022. júl. 3. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit iszol? Lehet pszichés oka is. De az is lehet, hogy te ilyen alkat vagy. Azért az év nagy részében nincs ilyen forróság.
2022. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát,inni nem sokat iszom az tény.

Ilyen alkat sztem nincs.Szó szerint majd összerogyok annyi erőm sincs.Ilyet sztem normál

esetben nem érezhet az ember.

Psichés oka pl mi lehet?És miért csak a melegben jön elő?

2022. júl. 3. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:

A szívbetegek szoktak ilyet érezni úgy gondolom.De nekem semmi baj a szívemmel.

A vérnyomásom is etalon szonte mindíg.Voltam már egy csomó vizsgálaton de sehol nem találnak semmit.

Egyszer egy véradáson mondták hogy valamiért nagyon sűrű a vérem.De az meg elvileg melegben hígul úgyhogy sehogy nem értem.

2022. júl. 3. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Kitagulnak az erek a testedbe. Lemegy a vernyomasod.Kevesebb ver lesz benned ugymond. Nyomottabb vagy gyengedbb.

Sportolj hajnalba v este. Igyal sok vizet es szedjel vasat

2022. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!