Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az bajt jelent ha alváskor 37...

Az bajt jelent ha alváskor 37 volt a pulzusom?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Honnan tudod, hogy annyi volt a pulzusod alvás közben? 🤔
2022. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okosóra van rajtam folyamatosan.Egész nap rajtam van.
2022. júl. 3. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Az tutira nem jól mért.
2022. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Régen nekem olyan vérnyomásmérőm volt, ami csuklóra téve mért, azt mondta az orvosom, hogy az egy szar, nem ér semmit, ugyanez a véleménye az okosórával kapcsolatban is, azt mondta, hogy az hülyéknek való.
2022. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Az okosórán kívül senki sem mér csuklón pulzust...
2022. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindig erzekel, de sose art egy kardiologiai kivizsgalas. En ajanlotta tennem amugy is 2-3 evente, mint a nőgyógy szűrést évente.
2022. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Jóval valószínűbb, hogy az okosóra mér pontatlanul, mintsem tartósan 37 a pulzus.

Normálisan 60-80 körül kellene lennie.

2022. júl. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a korábbiakhoz, hogy valszeg mérési hiba. Ha extrém edzett vagy, lehet ennyi is akár, és még normális. Ilyenkor azért az emben nyugalomban szokott kamrai extarütést érezni ("kihagy a szív"). Ha párhuzamosan mérted a vér oxigén szintjét, és az leesett nagyon, akkor az is kiválthatta. Ez esetben súlyos alvási apnoéd van/volt, aminek érdemes utánamenni. Okozhatnak még ilyet mérgezések (altatószer, alkohol pl).
2022. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!