Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyukám szédül, mitől lehet?

Anyukám szédül, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttünk haza nyaralásból, ott 25 fok volt.

Anyukám az éjszaka folyamán elkezdett szédülni, azóta is szédül.


Ízületi gyulladásos most. Más bajról nem tudunk.


Ez lehet csak a hirtelen meleg vagy be kellene vigyem? Mit figyeljek rajta, hogy változik-e?


Amúgy 56 éves.


Köszönöm előre is!



2022. júl. 4. 13:41
 1/4 anonim válasza:
91%

Szia! Én is szédültem már tartósabban. Sajnos ezer oka lehet, nekem pl pszihés volt.

De! Mindent kivizsgáltak, és nem találtak szervi okot. Lehet az idöjárás, front,vérnyomás, szinte bármi. Azért érdemes megnézetni.Inkább ne legyen semmi komoly. Jobbulást neki

2022. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Hú, rengeteg dolog lehet. A szédülés egy nagyon általános tünet.


Jó esetben csak a hirtelen meleg, ahogy hazajöttetek a hűvösebb helyről.

De lehet megfázás, napszúrás, vírusfertőzés...

2022. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Iszik elég vizet? Nem alacsony, vagy magas a vérnyomása? Ha a nyakcsigolyával baj van, attól is szédülhet.
2022. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen típusú szédülést észlel?

Más tünetek is vannak vagy csak ez?

Egyébként rengeteg dologtól lehet szédülni, lehet nem pihente ki magát eléggé, neurológiai problémától kezdve nagyon sok minden. Ha nem használ rá gyógyszer vagy esetleg rosszabbodna, más tüneteket is észlel magán érdemes orvoshoz fordulni vele.

2022. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!